Blog - Onlinebaski.net

Onlinebaski.net ve ürünleri hakkında güncel yazı ve haberler

Şov Başlasın!

16.1.2014 by Admin

Onlinebaski.net yeni ara yüzü, yeni kartvizit tasarımları ve yepyeni ürünleriyle yayında!

Ekibimizin 5 aylık yoğun çalışmaları sonucunda web sitemizi baştan aşağı yeniledik ve bugün itibarı ile siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz. Yeni versiyonumuz ile birlikte sitemiz artık daha kullanışlı ve aynı zamanda daha zengin bir içeriğe sahip.

Yeni sitemizle birlikte gelen yenilikler;

Değişken Baskılı Kartvizitler
Eski sitemizde, Portfolyo Kartvizitler için geçerli olan, her kartvizitte farklı fotoğraf veya tasarım kullanma imkanı, yeni sitemizle birlikte artık bütün Kartvizitler için geçerli, hem de standart kartvizit fiyatına!
Mini Kartvizit
Mini Kartvizit
Onlinebaski.net'ten tabuları yıkan, standart kartvizitlerin yaklaşık yarı ölçülerinde tasarlanmış farklı bir ürün Mini Kartvizit. Eğer fark yaratmak istiyorsanız tam size göre olan bu kartvizitler çok sevimli ve bir o kadar etkileyici. 29 TL'den başlayan Mini Kartvizitler, ücretsiz olarak gönderilen şık kutularıyla birlikte aynı gün adresinize kargolanıyor.

Twitter Kartvizit
Dünyada ilk olarak Onlinebaski.net tarafından geliştirilmiş benzersiz bir ürün Twitter Kartvizit. Mini Kartvizit ölçülerinde tasarlanmış, her yüzünde farklı bir tweet'inizin yer alabildiği bu kartvizitler ile gerçek hayatta da takipçi kazanabilirsiniz.

Yaratıcı Galeri
Kullanıcılarımız tarafından sitemiz aracılığıyla oluşturulmuş yaratıcı kartvizit örneklerine ve iş hikayelerine yer verdiğimiz bu sayfayı takip ederek, siz de kendi oluşturacağınız kartvizitleriniz için fikir edinip, aynı zamanda yenilikçi ürünlerimizle neler yapabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

 


Ne Dediler?

Bade Çeliker

Müşteri memnuniyetine bu denli önem verdiğiniz için çok teşekkür ederim,

iyi çalışmalar..

Erkan Yeşilyurt

İlgi alakanız ve hızlı çalışma sisteminiz için teşekkür ederiz.

Seda Altıntaş

Bu benzersiz hizmeti bu kalitede sunduğunuz için tebrik ediyorum :)