Hakkımızda

Onlinebaski.net

Onlinebaski.net, müşterilerinin kaliteli, eğlenceli, etkileyici ve profesyonel tasarımlı kartvizitleri çevrimiçi olarak oluşturup sipariş verebilmelerini sağlayan benzersiz bir online baskı sitesi olma fikriyle yenilik ve tasarım tutkunu heyecanlı bir ekip tarafından 2009 yılında hayata geçirildi.

Hakkımızda

Online baskı sektöründe öncü, farklı ve yenilikçiyiz

Sıradanlıktan sıkıldık ve bir şeyleri değiştirmek için yola çıktık, iş fikrimizi tasarım ve işlevsellikle birleştirip, en ucuz yerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı seçtik.

Dikkat çekici ve etkileyici yeni ürünler geliştirerek online baskı sektöründeki çıtayı yükseltip, sürekli yenilenmeye devam ediyoruz. Enerjimizi ve heyecanımızı inovasyondan alıyor, tasarlıyor, paylaşıyor ve inanıyoruz!

İyi tasarımın gücüne inanıyoruz

Tasarım, bir ürünün göze çarpması için gerekli olan en önemli olgulardan biridir. Giydiğimiz kıyafetlerin, içinde yaşadığımız evlerin veya kullandığımız kartvizitlerin tasarımı karşı tarafa kim olduğumuz ile ilgili ipuçları verir.

Fakat profesyonel kalitede tasarım çoğu zaman pahalı ve insanlar için ulaşılması zor bir seçenek olmuştur. Biz bunu değiştirmek istiyoruz ve bütün enerjimizi kullanıcılarımızın profesyonel tasarımlı ve yüksek kaliteli baskı ürünlerine kolayca sahip olabilmeleri için harcıyoruz.