Hakkımızda

Genel Bakış

Onlinebaski.net, müşterilerinin kaliteli, eğlenceli, etkileyici ve profesyonel tasarımlı kartvizitleri çevrimiçi olarak oluşturup sipariş verebilmelerini sağlayan benzersiz bir online baskı sitesi olma fikriyle yenilik ve tasarım tutkunu heyecanlı bir ekip tarafından 2009 yılında hayata geçirildi.


Değişken Baskı

Değişken Baskı; Onlinebaski.net'in yenilikçi ve farklı olma vizyonuyla ortaya çıkmış, her kartvizitte farklı fotoğraf veya tasarım kullanma imkanı sağlayan benzersiz bir baskı seçeneğidir. Etkili bir iletişim başlangıcı için fotoğraflarınızı, tasarımlarınızı veya ürünlerinizi cebinizde taşıyın!

Devamı

1. Sınıf Kağıt

Güzel bir tasarım, ancak profesyonel baskı ve tasarımınıza uygun kaliteli bir kağıt ile buluştuğunda mükemmel bir sonuç elde edilebilir. Bu yüzden kartvizitlerinizi full renkli olarak 350gr Kuşe veya 350gr Bristol kağıda Mat veya Parlak Selefonlu olarak basıp adresinize kargoluyoruz.

Devamı

Söz Veriyoruz!

Biz işimizi çok seviyoruz, sevdiğimiz bir diğer şey ise kullanıcılarımız :) memnun kalacağınız bir alışveriş olması için ne gerekiyorsa yapacağımıza söz veriyoruz! Bunu başaramazsak paranızı iade ediyoruz!

Devamı