Bize Ulaşın

En çok sorulan 5 soru

Siparişleriniz, sitemizde iş günü olarak belirtilen sürelerde hazırlanarak adresinize kargolanır. Sipariş durumunuzu Siparişlerim sayfanızdan kontrol edebilirsiniz. Eğer belirtilen süreler geçmesine rağmen sipariş durumunuzla ilgili herhangi bir değişiklik göremiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hayır. Operasyonel iş akış süreçlerimizde aksaklığa neden olmasından dolayı siparişlerin elden teslim edilmesi mümkün değildir. Siparişler üretimden çıkar çıkmaz adreslere kargolanır.
Siparişleriniz genellikle sitemizde belirttiğimiz sürelerden daha erken hazırlanarak tarafınıza gönderilmektedir fakat herhangi bir gecikme olma ihtimaline karşı üretim süreleri 1-2 gün fazla belirtilmiştir.
Hayır. Kapıda ödeme seçeneğimiz ne yazık ki yoktur. Ödemenizi SSL güvencesi sayesinde Kredi Kartınızla veya Banka Havalesiyle rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Daha çok sayıda kullanıcımıza daha sağlıklı ve hızlı destek verebilmek adına sipariş öncesi iletişimimizi 7/24 e-posta yolu ile gerçekleştirmekteyiz.

Bize Ulaşın

  • 7/24 Online Müşteri Hizmetleri
  • Ortalama yanıt süresi 10 dk.
  • Çalışma saatleri dışında 30 dk.

Onlinebaski.net İnternet ve Baskı Hizmetleri Şti.

19 Mayıs Mh. Şemsettin Günaltay Cd. No:152 Kadıköy-İSTANBUL | info@onlinebaski.net (7/24)

Söz Veriyoruz!

Biz işimizi çok seviyoruz, sevdiğimiz bir diğer şey ise kullanıcılarımız :) memnun kalacağınız bir alışveriş olması için ne gerekiyorsa yapacağımıza söz veriyoruz! Bunu başaramazsak paranızı iade ediyoruz!

Müşteri Hizmetleri

Problemlerinizi hızlı bir şekilde çözmek için çok çalışıyoruz ve müşteri hizmetlerimizin kalitesine çok güveniyoruz fakat siz yinede bizim böyle dediğimize bakmayın, servisimizi başkalarından dinleyin.

Pazar günü hemde bu saatte ve bu kadar hızlı yanıt beklemiyordum :) Tebrikler, iyi çalışmalar..

Çağlar Batur

Hızlı geri dönüşünüz ve ilginiz için ayrıca teşekkür ederim.

Hakan Yakın