Fotoğrafçı Ünal Dilli

Kurumsal bir firmada çalışırken, meslek hayatına serbest fotoğrafçı olarak devam etmeye karar veren Ünal Dilli, fotoğrafçılığa üniversite yıllarında kısa metrajlı film ve belgesellerin rejisinde görev alarak başladı. Daha sonra Altan Bal ve Muammer Yanmaz'dan temel ve ileri seviye fotoğrafçılık eğitimi alıp bir çok klipte set arkası fotoğrafçılığı yaptı. Kendisi için hobiden ziyade bir tutku haline gelen fotoğrafçılığı profesyonel olarak devam ettirebilmek ve aynı zamanda hayallerinin peşinden koşabilmek adına profesyonel meslek hayatına böylelikle son verdi.

Şu anlar da düğün fotoğrafçılığına yoğunlaşan Ünal Dilli, etkinlik, mekan, manzara, portre ve endüstriyel çekimler de yapmakta. Fotoğraf çalışmalarını www.unaldilli.com sitesi üzerinden yayınlıyor ve kendini geliştirmek için sürekli çalışıyor. Henri Cartier-Bresson'un; "Fotoğrafı makine değil, insan çeker." sözüne inanıyor ve fotoğraf çekmek için görebilen gözün, entelektüel aklın ve hissedebilen yüreğin bir araya gelmesi gerektiğini düşünüyor.

Çalışmalarında yaratıcılığa ve kaliteye bir hayli önem veren Ünal Dilli, kartvizitlerinin de yaratıcı ve kaliteli olması gerektiğini düşündüğü için Onlinebaski.net'in geliştirmiş olduğu değişken baskılı kartvizitleri tercih etti.

"Her arka yüzünde farklı fotoğraflarımın yer aldığı değişken baskılı bu kartvizitler, çevremdekilerin çok ilgisini çekiyor ve çalışmalarımı cebimde taşıyabilmemi sağlıyor, teşekkürler Onlinebaski.net.."

Ünal Dilli


Kendi Kartvizitini Tasarla

Hazır Tasarımını Yükle

Tasarımınız hazır mı? İster fotoğraflarınızı ister hazır tasarımınızı anında yükleyip siparişinizi verin.


Kendin Tasarla

Tasarımcılarımızın profesyonel olarak oluşturduğu kartvizit şablonlarımıza göz atın.


Siparişini Tamamla

Siz siparişinizi verin, biz aynı gün kargolayalım, kartvizitlerinize anında kavuşun.