Sıkça Sorulan Sorular

Genel Bakış

Kartvizitimi nasıl tasarlarım?

Sitemiz üzerinde bulunan online tasarım aracımız ile kartvizitinizi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Kartvizit Tasarımları sayfamızdan, profesyonel tasarım ekibimiz tarafından oluşturulmuş hazır tasarım şablonlarına ulaşabilirsiniz.

Online tasarım aracı ile Kartvizit Tasarımı hazırlama eğitim videolarına ulaşmak için ise Nasıl Tasarlarım? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kartvizit tasarımımı nasıl kaydedebilirim?

Tasarım aracımızın sağ alt köşesinde bulunan "Kaydet" butonuna tıkladıktan sonra tasarımınıza bir isim vererek kaydedebilirsiniz. Kartvizit tasarımınızı farklı bir kişi için veya farklı bilgilerle tekrar oluşturmak istiyorsanız tasarım aracımızdaki "Farklı Kaydet" butonunu da kullanabilirsiniz.

Kayıtlı tasarımlarımı düzenleyebilir miyim?

Evet. Profilinizde kayıtlı tasarımlarınız siz silmediğiniz takdirde süresiz olarak saklanmaktadır. İstediğiniz tasarımınızı online tasarım aracımızda açıp, düzenleyip, kaydedebilir ve sonrasında siparişinizi verebilirsiniz.

Kaç adet tasarım kaydedebilirim?

Profilinizde tasarım sınırı bulunmamaktadır. İstediniz kadar tasarım oluşturup kaydedebilirsiniz.

Tasarımıma logo ve resim ekleyebilir miyim?

Evet. Tasarım aracımızda sol kısımda bulunan araç çubuğu üzerindeki resim ikonuna tıklayarak tasarımınıza, bilgisayarınızdan veya kütüphanemizden görsel ekleyebilirsiniz.

Hangi dosya formatlarını tasarım aracına yükleyebilirim?

Tasarım aracımızın desteklediği dosya formatları GIF, PNG ve JPEG formatlarıdır.

Güvenlik payı nedir?

Kartvizitlerin kesimi makineler tarafından yapıldığı için kesim esnasında 1-2 mm'lik kaymalar oluşabilmektedir. Bu kaymalar sonucunda kartvizit üzerindeki herhangi bir bilginin kesim dışında kalmaması için güvenlik payları içine yerleştirilmesi gerekmektedir. Güvenlik payları, kartvizit tasarımının her kenarından 3'er mm içerde oluşturulan çizgilerin birleşimiyle oluşan güvenli alandır.