Sıkça Sorulan Sorular

Tasarım Şablonları

Tasarım bilgisine sahip değilim, Kartvizitimi nasıl tasarlayacağım?

Tasarımcı olmanıza gerek yok. Sitemiz üzerindeki kartvizit tasarım şablonları profesyonel tasarım ekibimiz tarafından kolayca düzenleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Tasarımda kullanılan renkler, yazı tipleri, objeler ve düzen, baskıda en iyi sonucu vermesi için özel olarak ayarlanmıştır. Tek ihtiyacınız olan firma veya kişisel iletişim bilgilerinizi girerek devam etmektir.

Eğer tasarım bilgisine sahipseniz kartvizit tasarım aracımızın gelişmiş özelliklerinden faydalanarak tasarımınızı istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz fakat tasarım yönergelerimiz dikkate alınmadan oluşturulan tasarımların baskı sonrası çıkacak sonuçları kullanıcının sorumluluğundadır.

Online tasarım aracı ile Kartvizit Tasarımı hazırlama eğitim videolarına ulaşmak için ise Nasıl Tasarlarım? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tasarım şablonlarınız ücretli mi?

Hayır. Tasarım şablonlarımızın kullanımı ücretsizdir ve siparişiniz için sadece baskı ücreti ödersiniz. Kendi yüklemiş olduğunuz tasarım ile sipariş verseniz de fiyatlarımızda değişiklik olmayacaktır.

Fiyatlar & Süreler sayfamızdan detaylı fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

İşime uygun tasarım şablonu bulamadım, kişiye özel tasarım yapıyor musunuz?

Ne yazık ki Hayır. Tasarım ekibimiz kategorilerimizi ve tasarım şablonlarını sürekli olarak arttırmaktadır. Sitemizde işinize ait kategori bulunmuyorsa "Genel" kategorisi altındaki tasarım şablonlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Tasarımcıyım, siteniz için kartvizit şablonları tasarlayabilir miyim?

İlginiz için teşekkür ederiz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.